Banen er OPEN

Klubbmeistererskapen 2019


Verner Fjelland er klubbmeister 2019! Det er andre året på rad, og i strålande vær heile helga gjekk Verner inn to rundar på til saman 152 slag!

I klassen for årets klubbhandicappar stakk Aage Petter Fjelland av med sigeren, med netto 142 slag.

Verner vart klubbmeister, Aage Petter årets klubbhandicappar.

Verner og Aage Petter etter turneringa

Søndag gjorde Ivar Arnesen Hole in One på hol 15.

 

 

 

 

 

 

 

 


Klubbmesterskapet

PlasseringFornavnEtternavnR2R1Total
1VernerFjelland7676152
2OveTungesvik7776153
3ErikEide7976155
4IvarArnesen7682158
5Jan GunnarKoløy7984163
6ÅgeVik7787164
7Per EinarGjerding7987166
8RudiHerskedal8687173
9RoyErsland9686182

Klubbhandicapper

PlasseringFornavnEtternavnR2R1Total
1Aage PetterFjelland6775142
2JoakimEspevik7576151
3Odd SteinarArnesen7481155
4RonnyRaudstein7980159
5Andreas JansonKoløy8674160
6RikardGloppen7690166
7ErlingHansen7691167
8ThomasFredlund8979168
9Odd WalterHerskedal8889177
10AnjoSåtendal8692178
11Alf IngeLindtner106102208