Banen er OPEN

Resultat Belka Golf Nordic Open 2020 Kvinnherad


Belka Golf Nordic Open 2020 gjekk av stabelen ved Kvinnherad Golfklubb 1.6.2020. Det måtte eit omspel mellom Jon Kenneth Hanssen (Kvinnherad GK) og Ivar Arnesen (Kvinnherad GK) til for å utpeika ein vinnar og Ivar stakk av med hovedpremien – opphald og spel i Tyrka i oktober! Gratulerer!

  • Longest drive herrer (Hol 7): Jim Are Hansen (Kvinnherad GK)
  • Longest drive damer (Hol 7): Silje Svartveit  (Voss GK)
  • Closest to Pin (Hol 6): Jon Kenneth Hanssen (Kvinnherad GK)

Sjå forøvrig resultatlista nedanfor eller på golfbox.

Takk til turneringskomitée, banekomitée, greenkeeper og Belka Golf Nordic for eit fantastisk arrangement i dag!

Ivar Arnesen (Kvinnherad Golfklubb) vant!

PlasseringFornavnEtternavnKlubbnavnHcpSHTil parTotal
1*IvarArnesenKvinnherad Golfklubb10,711-266
2Jon KennethHanssenKvinnherad Golfklubb20,023-266
3ÅgeVikKvinnherad Golfklubb9,210Par68
4CatoHellevikKvinnherad Golfklubb13,214+270
5SiljeSvartveitVoss Golfklubb26,629+270
6Jim AreHansenKvinnherad Golfklubb5,76+371
7ErikEideKvinnherad Golfklubb7,17+371
8ThomasFredlundKvinnherad Golfklubb24,828+371
9Matthew PeterDomsVoss Golfklubb19,722+472
10AlvHanstvedtKvinnherad Golfklubb23,927+472
11OveTungesvikKvinnherad Golfklubb5,76+573
12JoakimEspevikKvinnherad Golfklubb20,824+674
13Jan GunnarKoløyKvinnherad Golfklubb7,17+876
14Ove MagneJohannessenBærum Golfklubb17,019+876
15AnjoSåtendalKvinnherad Golfklubb26,330+876
16RuneAntonsenVoss Golfklubb31,436+876
17RudiHerskedalKvinnherad Golfklubb11,913+977
18OleHellevikKvinnherad Golfklubb23,327+977
19RikardGloppenKvinnherad Golfklubb24,928+977
20Andreas JansonKoløyKvinnherad Golfklubb17,520+1078
21ErlingHansenKvinnherad Golfklubb29,234+1078
22Odd SteinarArnesenKvinnherad Golfklubb26,630+1179
23StianPettersonKvinnherad Golfklubb7,37+1280
24VernerFjellandKvinnherad Golfklubb8,89+1280
25Kosom AlexanderSkaaleStiklestad Golfklubb15,918+1280
26SunnivaHorveiVoss Golfklubb34,938+1280
27AndreasOppedalVoss Golfklubb9,410+1381
28FinnGuddalKvinnherad Golfklubb12,614+1482
29KimVevikKvinnherad Golfklubb20,223+39107

* Ivar Arnesen vant etter omspill.